O NAS

historia-supertaxiJakość obsługi
Najwyższy standard obsługi Klienta przy zachowaniu przystępnych cen.

Wykwalifikowana kadra
Tylko licencjonowani taksówkarze.

Wyróżnienie
Nasza Korporacja została wyróżniona certyfikatem - FIRMA Z ZASADAMI.

Miło nam poinformować, iż zdobyliśmy kolejny certyfikat
PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI 

Zrzeszenie Transportu Prywatnego m.st Warszawy z siedzibą w Warszawie
01-016 Warszawa,
ul. Al. Solidarności 104.
www.supertaxi.pl

 

Osoby do kontaktu z ramienia Zarządu ZTP:
Prezes Zarządu – Paweł Dybcio.
V-ce Prezes Zarządu – Józef Marek Bogucki
www.marketing@supertaxi.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Korporację wyróżnioną certyfikatem „FIRMA Z ZASADAMI" która przyznawana jest najlepszym firmom usługowym. W tym roku zdobyliśmy również Certyfikat „PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI" nadawany firmom, które identyfikują się na rynku jako firma nowoczesna, innowacyjna, przyszłościowa, etyczna i godna zaufania. Nie należy zapominać, iż jesteśmy najdłużej istniejącą firmą na rynku Zrzeszenie Transportu Prywatnego m.st. Warszawy istnieje od 1925 roku, a grupa radiowa Super Taxi istnieje ćwierć wieku.

Zajmujemy czołowe miejsce wśród firm przewozowych. Naszymi Klientami są: Ministerstwo Środowiska, Kancelaria Senatu, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Instytut Spraw Publicznych, Centrum Sztuki Współczesnej – Zamek Ujazdowski, Okręgowa Izba Radców Prawnych, Polska Rada Centrów Handlowych, DZ Bank, NEST Bank, Szpital Okulistyczny, Keller, Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, Vision Express, Veolia, Decathlon, Mazars & Guerard Polska, BPT Real Estate Sp. z o.o. .Uczelnia im. Łazarskiego Związek Filmowców Polskich, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz wiele innych renomowanych firm.

Największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie naszych klientów i dlatego staramy się abyście Państwo byli zadowoleni z naszych usług i dostosowujemy się do Państwa Potrzeb.

Od 15 lat współpracujemy z Firmą Radiss, która stworzyła system informatyczny i zastosowała go w naszej firmie.
Jest to najnowocześniejszy w Polsce system informatyczny, który pozwala nam zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. System jest nieustannie modyfikowany zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi i stawianymi przez nas wymaganiami funkcjonalnymi. Jest on dostosowany do potrzeb naszych Klientów.