5 myśli na temat “Witajcie!”

  1. Przejazd taksówką 06001 z Okęcia. Trzy osoby. Pan Taryfiarz na przednim siedzeniu trzyma całe biuro i barek. Rodzina siada z tyłu, ja otwieram drzwi przednie i czekam, aż Jaśnie Pan Szofer zrobi miejsce. Ślamazary się tak, że staje się oczywiste, iż oczekuje abym z tego miejsca zrezygnował. Po 15 sekundach (zmierzcie na sekundnikach jak to dużo czasu) szofer nadal nie może uporządkować miejsca. Zmęczony długim lotem dołączam na tylną kanapę i jedziemy w ścisku pół godziny. Na pytanie, czy pasażer powinien podróżować wygodnie, taryfiarz błyskotliwie odburkuje: „Teoretycznie…”. Korporacja reklamuje się tym, że pracują tam licencjonowani taksówkarze. Egzamin z chamstwa też trzeba zaliczyć, aby dostać pracę w supertaxi?

  2. Czy mogę wiedzieć, dlaczego nie opublikowano mojego wpisu na temat reprezentującego Waszą korporację kierowcy taksówki 06001? Jak rozumiem wolicie, żeby dyskusja na temat poziomu usług super taxi przeniosła się na fejsa?

  3. Kierowca taxi 981 o ile pamiętam chyba scenic. Takiego chama bo inaczej nie można powiedzieć i brudnej taxi nie widziałam,a jeżdżę często z lotniska. Kierowca gburowaty , nie chciał przyjąć płatności kartą płatniczą bo podobno przeważnie techniczna o godzinie 13 z minutami. Powiedziałam że nie mam gotówki ,to stwierdził że zawoła policję że nie chce zapłacić,na co ja ostatecznie że pocieszny do bankomatu ,wyraził zgodę ale bankomat nie był blisko i włączył jeszcze raz licznik co nabiło w dwie strony prawie 17 zł i doliczył do poprzedniego paragonu, na co ja że to nie moja wina że terminal czy coś tam panu nie działa i nie będę płaciła za pana awarie. Na drzwiach taxówki napisane że przyjmujemy karty płatnicze. Nie chcę mieć nic wspólnego z tą korporacją. Pytałam się później znajomego to powiedział że tam pracują sami policjanci emerytowani. Dlatego rozumiałam pewność tego chama. Zdarzenie ,koniec mi wietnua

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *