Tylko licencjonowani taksówkarze!!!

O nas

Super Taxi Warszawa

jest marką należącą do

ZRZESZENIA TRANSPORTU PRYWATNEGO m. st. WARSZAWY

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Korporację wyróżnioną certyfikatem „FIRMA Z ZASADAMI” która, przyznawana jest najlepszym firmom usługowym. W tym roku zdobyliśmy Godło “Nagroda Konsumenta 2019” za wysoką jakość usługi i zadowolenie konsumenta w głosowaniu online. Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem „PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI” nadawany firmie, która identyfikuje się na rynku jako firma nowoczesna, innowacyjna, przyszłościowa, etyczna i godna zaufania. Nie należy zapominać, iż jesteśmy najdłużej istniejącą firmą na rynku, Zrzeszenie Transportu Prywatnego m.st. Warszawy istnieje od 1925 roku, a grupa radiowa Super Taxi istnieje od 1992 roku.

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych korporacji taxi w Warszawie

Zajmujemy czołowe miejsce wśród firm przewozowych

Naszymi Kontrahentami są Ministerstwa, Szpitale, Sądy, Instytucje Państwowe i Firmy Prywatne, jesteśmy liderem w obsłudze warszawskich Kancelarii Prawnych.

Potrzeby naszych klientów są najważniejsze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych potencjalnych pasażerów, chcielibyśmy zaproponować Państwu swoje usługi.

Świadczymy całodobowe usługi w zakresie przewozu osób, mienia oraz realizujemy nietypowe zamówienia, dostosowując się do potrzeb naszych Klientów.

Specjalnie dla Państwa

Stawiamy do Państwa dyspozycji 300 - samochodów wyposażonych w klimatyzację i czytniki do kart, honorujemy karty kredytowe i płatnicze.

Każdy kierowca jeżdżący w naszej korporacji posiada licencję, prowadzi działalność gospodarczą i ma wykupioną polisę, która ubezpiecza pasażera korzystającego z naszych usług.

0 +
Samochodów
0 +
Zdowolonych klientów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Pobranych aplikacji

Karta dużej rodziny

Zgodnie z podpisaną umową ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus” realizującą zadania powierzone przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nasi kierowcy honorują kartę Dużej Rodziny i udzielają rabatu.

A woman wearing a headset

Zamawianie kursu

Zamówić taksówkę można w dogodny dla Państwa sposób: dzwoniąc na Centralę, wysyłając sms, e-mail lub przez aplikację Super Taxi.

Na Centrali pracuje profesjonalnie wyszkolony personel, który służy Państwu radą i pomocą. Posiadamy skomputeryzowany system przyjmowania i wydawania zleceń.

Jesteśmy dostępni całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń i zamów Kurs !!!

19622 lub 19661 lub (22) 578 98 00

Nasz adres

Dane rejestrowe

Rachunek bankowy

Newsletter

© 2022 Super Taxi Warszawa